ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Dzień Babci i Dziadka w grupie maluszków.

„ Babcia jest najlepsza na świecie, każde dziecko o tym wie, czy to zimą, czy to w lecie zawsze bardzo kocha mnie ...” ten i inne wierszyki recytowały dzieci z grupy maluszków  swoim najukochańszym babciom i dziadkom w dniu ich święta.

Chociaż na dworze panował mróz w całym  przedszkolu było słonecznie i uroczyście. 8 lutego w pięknie udekorowanej sali odbyła się pełna radości uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Liczne grono gości  witały szczęśliwe dzieci . Uroczystości ukazała  małych  artystów w odświętnych strojach, którzy  z przejęciem śpiewali piosenki, tańczyli i recytowali wierszyki, a publiczność brawami przyjmowała ich występy. W drugiej części uroczystości wnuczęta z radością składały życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Babcie otrzymały piękny stroik w kształcie serca, a dziadek ogromną laurkę.  Wzruszeni dziadkowie ukradkiem ocierali napływające łezki wzruszenia i radości. Słodki poczęstunek o który jak zwykle zadbali rodzice naszych wychowanków  zakończył to  miłe spotkanie.