ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Spotkanie z Mikołajem.

We wtorek 6 grudnia odwiedził nasze przedszkole przemiły gość, którego z utęsknieniem wyczekiwały dzieci przez cały długi rok.

Od samego rana w przedszkolu panowała atmosfera radości i oczekiwania. Wreszczie po śniadaniu na korytarzu rozległ się dźwięk dzwonków i w drzwiach pojawiła się znajoma postać w czerwonym płaszczu. Utrudzony daleką drogą Święty Mikołaj z przyjemnością spoczął na specjalnie przygotowanym miejscu i obejrzał występy przedszkolaków. Dzieci przejęte spotkaniem z tak wspaniałym gościem zaprezentowały program artystyczny najpiękniej jak umiały. Po występach nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila - wręczenie prezentów. Wspaniałe układanki i słodkie łakocie sprawiły dzieciom ogromną przyjemność. Nasz gość nie zapomniał również o paniach pracujących w przedszkolu przynosząc im świąteczne upominki i słodycze.