ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Pasowanie na starszaka.

Pasowanie na starszaka to jedno z najważniejszych wydarzeń dla każdego przedszkolaka.

Tak też jest  i w naszej placówce. 26 października podekscytowane i pięknie wystrojone starszaki pojawiły się w swojej sali, aby w obecności rodziców zdać " egzamin" i złożyć uroczyste ślubowanie. Tradycyjnie  już od początku roku szkolnego przygotowywały się do tej uroczystości. Utrwalały piosenki, wiersze, tańce oraz wiedzę zdobywaną przez kolejne lata eukacji. Po pięknych występach przyszedł czas pasowania. Magiczny ołówek lądował z radością na ramieniu kolejnego dziecka. Na zakończenie uroczystości wszystkie starszaczki otrzymały rożek obfitości i pamiątkowy dyplom. Spotkanie umilił smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców.