ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Wycieczka na basen.

25 października dzieci z grupy starszej uczestniczyły w wyjeździe na basen do Brzegu.

Podekscytowane przedszkolaki nie mogły doczekać się końca podróży autobusem. Kiedy przybyliśmy na miejsce szybko przebrały się w szatni i z radością weszły na basen, gdzie czekał na nie sympatyczny pan ratownik. Przed wejściem do wody zapoznał wszystkich z Regulaminem obiektu i zaprosił do zabaw pływackich w wodzie. Dzieciaki z radością korzystały z urządzeń oraz wszelkich pomocy służących do pływania . W ruch poszły deski, koła oraz gąbki. Jednak najwększą frajdę sprawiły wszystkim zjazdy z dużej, zakręcaniej zjeżdżalni. Po tych atrakcjach szczęśliwe, ale bardzo głodne przedszkolaki z apetytem zjadały przygotowany prowiant.