ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Dzwięki pierwotne - zajęcia muzyczne.

W dniu 03.04.2014r. odbyły się warsztaty muzyczne „ Dźwięki pierwotne” prowadzone przez  Pana Janusza Czarneckiego właściciela firmy Ethnica – Art.

Podczas zajęć przedszkolaki przeniosły się w Świat muzyki i instrumentów pochodzenia etnicznego. Dzieci poprzez zabawę poznały takie instrumenty jak ; bębny afrykańskie typu djembe, bougarabou, xylofon - balafon, kora- harfa afrykańska, kij deszczowy, shekery, drumla, karimba, gong tybetański, misy dźwiekowe, assam, zen i bengali, dzwonki zafir, oraz monohord i bęben oceaniczny. Podczas warsztatów dzieci same tworzyły rytm oraz taniec afrykański. Na koniec zajęć  dzieci poddane zostały relaksacyjnym właściwościom mis dźwiękowych. Wszystkie przedszkolaki bawiły się wyśmienicie.