Rok szkolny 2010/2011

MŁODZIEŻ W LASACH EUROPY.

17 czerwca 2 drużyny w składzie:Joanna Eifler,Dawid Polok i Paulina Długosz oraz Mateusz Rosicki,Kamil Kardasz i Devid Kachel wzięły udział w dogrywce konkursu''Młodzież w Lasach Europy",która odbyła się w SGGW w Warszawie.

III TURNIEJ WIEDZY O SZTUCE

16 maja w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu odbył się III Turniej Wiedzy o Sztuce dla gimnazjalistów z powiatu opolskiego.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Aleksandra Golec, Paulina Kołodziejczyk, Monika Ziaja oraz Angelika Symala.

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

Eliminacje wojewódzkie odbyły się 16.03.2011r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu. Konkurs skladał się z dwóch części: pisemnej oraz ustnej. W konkursie wzięło udział 51 uczniów.

POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE - FINAŁ WOJEWÓDZKI

3 marca 2011 w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu odbył się IV etap X edycji konkursu '' Poznajemy Parki Krajobrazowe Opolszczyzny''. Konkurowały ze sobą trzy drużyny reprezentujące opolskie parki krajobrazowe.

WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY - ETAP GMINNY

3 lutego 2011 roku w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim odbyły się gminne eliminacje XI Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO - ETAP GMINNY

Eliminacje gminne Wojewódzkiegio Konkursu Języka Niemieckiego odbyły się 24.01.2011r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kup. W konkursie udział wzięło 18 uczniów zreprezentujących wszystkie gimnazja naszej gminy.