Rok szkolny 2008/2009

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS TRZECICH

30 maja w Szkole Podstawowej w Dobrzeniu Wielkim odbył się Gminny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich. W konkursie startowało ogółem 16 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali w konkursie wychowankowie p. Katarzyny Wojnarowskiej:Marcelina Karasek,Zuzanna Myśliwa,Maciej Grzegrzółka oraz Mateusz Krystończyk.
Marcelina Karasek zajęła w konkursie I miejsce natomiast Zuzanna Myśliwa i Maciej Grzegrzółka zajęli miejsce IV. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
                            nauczyciel uczący - mgr Katarzyna Wojnarowska

GMINNY KONKURS PROMOCJI ZDROWIA

30 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim odbył się organizowany przez tutejszą Szkołę Podstawową Gminny Konkurs Promocji Zdrowia.W konkursie startowali zarówno uczniowie klas I - III jak również klas IV - VI. Uczniowie oceniani byli za scenkę oraz piosenkę promującą zdrowy tryb życia. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Marcelina Karasek,Zuzanna Myśliwa,Dominika Cieślak,Wiktoria Sobiech,Zuzanna Myśliwa,Maciej Grzegrzółka oraz Katarzyna Napolska. Uczniowie pod czujnym okiem pani Katarzyny Wojnarowskiej przygotowali scenkę pt." Rady dla Piotrusia" oraz piosenkę " Mydło wszystko umyje" i zajęli III miejsce w konkursie. Cieszymy się z kolejnego sukcesu naszych młodszych kolegów.

                                        nauczyciel uczący - mgr Alicja Stefan

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Na przełomie marca i kwietnia w Zespole Szkół w Czarnowąsach odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkół podstawowych naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali w konkursie: Mateusz Psyk, który zajął III miejsce oraz Zuzanna Myśliwa, która zajęła miejsce IV. Gratulujemy !

                           nauczyciel uczący - mgr Katarzyna Wojnarowska, mgr Elżbieta Widera