Rok szkolny 2012/2013

Gminny Konkurs Matematyczny klas III

12 czerwca 2013r. w Szkole Podstawowej w Dobrzeniu Wielkim odbył się Gminny Konkurs Matematyczny Trzecioklasistów. W konkursie startowało 12 uczniów z czterech szkół naszej gminy: Dobrzenia Wielkiego, Czarnowąs, Chróścic i Kup.

Konkurs palstyczny " Mój Las"

W konkursie plastycznym " Mój las" organizowanym przez Nadleśnictwo w Kup wzięli udział Uczniowie klas I - III naszej szkoły.

Diecezjalny Konkurs Artystyczny.

W Diecezjalnym Konkursie Artystycznym wzięli udział  uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Do etapu szkolnego zgłoszono 20 prac z czego jury wyłoniło 8 najlepszych.

Były to prace następujących uczniów:Julii Wojnarowskiej, Michała Sieczki, Mateusza Sieczki, Aleksandry Papierwis,...

Konkurs recytatorski z języka niemieckiego.

16.04.2013r. w Dobrzeniu Wielkim odbył się konkurs recytatorski " Jugend trägt Gedichte vor". Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VI - Nikodem Lisowski.

Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

8 stycznia odbył się w Dobrzeniu Wielkim etap gminny Wojewodzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.