Rok szkolny 2011/2012

Gminny Konkurs Matematyczny Trzecioklasistów.

11 czerwca w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim odbył się Gminny Konkurs Matematyczny Trzecioklasistów.W konkursie startowało 13 uczniów z czterech szkół naszej gminy.

Konkurs z języka angielskiego.

Zuzanna Myśliwa zajęła III m. w etapie gminnym Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. Gratulujemy!

2012-02-21

Konkurs przyrodniczy

30.01.2012 odbył się gminny etap Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla klas IV-VI.

Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów.

Konkurs Historyczny

Dnia 13 stycznia w Zespole Szkół w Czarnowąsach odbył się etap miejsko - gminny  V Wojewódzkiego Konkursu Historycznego  dla szkół podstawowych .

Terenowy Turniej Ekologiczny

12 października 2011 odbyła sie druga edycja Terenowego Turnieju Ekologicznego ,,W stobrawskich borach''. Wzięło w nim udział 13 drużyn z różnych szkół podstawowych.

Nasza drużyna zajęła zaszczytne II miejsce.