Rok szkolny 2011/2012

Konkurs Wymowy Angielskiej.

27 marca w Opolu odbyła się IX edycja Konkursu Wymowy Angielskiej.

Konkurs kroszonkarski

Nasze uczennice: Magdalena Mleczek, Sandra Kośny i Julia Niemczyk 22.03.12r uczestniczyły w Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim w Publicznym Gimnazjum Biadaczu.

Konkurs języka angielskiego

20 lutego odbył się w naszej szkole etap gminny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

Wojewódzki Konkurs Matamatyczny - etap gminny

15 lutego 2012r w Zespole Szkół w Czarnowąsach odbyły się gminne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. W konkursie uczestniczyli uczniowie z trzech gimnazjów naszej gminy.

Wojewódzki Konkurs Chemiczny - etap gminny

10 lutego 2012r. w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Naszą szkołe reprezentowali uczniowie klasy  IIIb : Sabina Cieślak i Devid Kachel, Artur Witaszewski.

Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski - etap parkowy

Dnia 10 stycznia 2012r. w naszej szkole odbył się etap parkowy XI edycji konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

Wzięło w nim udział 10 czteroosobowych drużyn z terenu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.
Naszą drużynę reprezentowali:
- Paulina Długosz z klasy II b