Konkurs Piosenki Angielskiej.

Ostatniego dnia maja rozśpiewani uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 4.edycji Konkursu Piosenki Angielskiej, który odbył się w Chróścicach. Co roku jeździmy na ten konkurs i co roku wracamy z miejscami na podium. W tym roku tak wypadliśmy:

KATEGORIA SOLIŚCI:

SZKOŁA PODSTAWOWA: klasy IV-VI
III miejsce -Anna Koschny z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kup

KATEGORIA ZESPOŁY:

SZKOŁA PODSTAWOWA: klasy I-III
I miejsce – Natalia Kołtuńska, Zuzanna Loch z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kup

SZKOŁA PODSTAWOWA: klasy IV-VI
I miejsce – Anna Koschny, Wiktoria Mielnik,  z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kup

GIMNAZJUM
I miejsce  - ex æquo-zespół  „Cztery Żywioły” Natalia Rosłanowska, Marta Skowron, Wanessa Blizna oraz zespół „Wizja”: Katrina Jendro,  Katarzyna Napolska,  Julia Lubacz, Milena Krzyścin z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kup

GRATULUJEMY serdecznie !!! Przy okazji dziękujemy za przygotowanie Pani Monice Ledwolorz-Gierok oraz Pani Agnieszce Ślusarczyk-to ich perełki ! Zapraszamy za rok. :-)