Mikołajki 2015

Czerwona czapka, siwa broda, śmiejące się oczy i wielki wór na ramieniu... Święty Mikołaj? Któż nie zna owego pana” Tego dnia na szkolnych korytarzach zrobiło się czerwono. Głowy wielu uczniów i zostały przyozdobione charakterystycznymi czapkami, a wśród elementów garderoby nie zabrakło „mikołajowych” akcentów.

7 grudnia 2015 z inicjatywy  Samorządu Uczniowskiego zorganizowane zostały Mikołajki.  Uczniowie ubrani w czerwone czapki mogli tego dnia siedzieć spokojnie w ławkach, gdyż obowiązywał "zakaz" ich odpytywania. W szkole tego dnia pojawił się też Święty Mikołaj ze swoją świtą elfów (płci żeńskiej). Już w godzinach porannych odwiedziła uczniów klas I – IV, którym wręczył wspaniałe prezenty.

Mikołaj zawitał do każdej klasy, a tam każdy z uczniów miał szansę usiąść mu na kolano i wyjawić swe marzenia odnośnie prezentów. Wszyscy grzeczni uczniowie i nauczyciele mogli liczyć na słodki upominek. Jako że w tym roku wszyscy zachowywali się dobrze obyło się bez wręczania rózg.

zdjęcia z imprezy mikołajkowej:https://picasaweb.google.com/110052261639779602779/MikoAjki2015?authuser=0&feat=directlink