Uroczyste zakończenie roku szkolnego

27 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny  2013/2014. Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk Pani Dyrektor Danuty Bieszaj świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

Podczas uroczystej akademii wręczono również statuetki :

Wzorowego Trzecioklasisty -  Karolinie Struzik i Mateuszowi  Sieczce

Srebrnego Absolwenta-  Maksymilianowi  Krystończykowi

Złotego Absolwenta- Natalii Kiełbus, Adrianowi  Pogrzebie, Julii Jeziornej i Michałowi  Węgrzynowskiemu)

Rodzice nagrodzonych uczniów otrzymali pamiątkowe medale oraz  listy pochwalne.

Uczniowie otrzymali także nagrody za działalność w Samorządzie Uczniowskim: Natalia Kiełbus, Julia Jeziorna, Adam Wojnarowski, Michał Węgrzynowski, Paulina Bagińska, Krzysztof Wąsik.

Pani dyrektor wręczyła także tytuły „Najmilszej absolwentki” i  „Najmilszego absolwenta”.   W tym roku zostali nimi : Paulina Bagińska  i Adam Wojnarowski.

Uczniowie otrzymali również nagrody za działalność sportową i artystyczną.

Po skończonej akademii wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami i po odbiór świadectw.

Rozpoczynamy wakacje. Niech dla nas wszystkich będą udane, pełne pozytywnych wrażeń i bezpieczne.i

Do miłego zobaczenia we wrześniu;-)

Drodzy Absolwenci Gimnazjum,  z łezką w oku obejmujemy Was serdeczną myślą, dziękujemy za to, że byliście z nami i życzymy sukcesów w dalszej edukacji. Mamy nadzieję, że będziecie nas miło wspominać.

Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego : https://plus.google.com/photos/110052261639779602779/albums/6031186723835350577