Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Piątek 28 czerwca był dniem, na który od dawna wyczekiwali wszyscy uczniowie, gdyż był to ostatni dzień roku szkolnego 2012/2013. Po dziesięciu miesiącach przyszła pora na tak długo wyczekiwane wakacje !!! Ostatnim akcentem w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kup było uroczyste zakończenie roku szkolnego wraz z pożegnaniem uczniów klas III gimnazjum , którzy opuścili  mury naszej szkoły. Podczas uroczystego apelu  Pani Dyrektor Danuta Bieszaj nagrodziła wzorowych uczniów klas I – III, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe uczniom klas IV – VI i gimnazjum  oraz rozdała świadectwa ukończenia szkoły absolwentom klas III. Uczniowie otrzymali również nagrody za osiągnięcia sportowe oraz pracę w Samorządzie Uczniowskim.

Na apelu obecni byli także rodzice uczniów, którzy w tym roku otrzymali tytuł: Wzorowego trzecioklasisty, Srebrnego absolwenta i Złotego absolwenta.

Samorząd Uczniowski przyznał nagrodę Najmilszego absolwenta i absolwentki. W tym roku ten sympatyczny tytuł otrzymali: Weronika Panek i Tobiasz Jaceniuk.

A już za dwa miesiące spotkamy się ponownie w murach naszej szkoły.

Więcej zdjęć z zakończenia roku szkolnego:https://plus.google.com/photos/110052261639779602779/albums/5894581824073382289?authkey=CObfrJ-MrKnHbg