Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Za nami wybory do Samorządu Uczniowskiego, które odbyły się w naszej szkole 20 czerwca. Do walki o" fotel" przewodniczącego samorządu stanęło pięcioro uczniów naszej szkoły: Paulina Bagińska,Natalia Kiełbus, Julia Jeziorna, Kamil Kozieł oraz Wiktoria Panek. Nad przebiegiem głosowania czuwała komisja w składzie: Weronika Panek, Katarzyna Henel oraz pani Katarzyna Wojnarowska.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Wiktoria Panek , która otrzymała 66 głosów. Jej zastępcą będzie Kamil Kozieł, który otrzymał 26 głosów.

Uczniowie wybierali także opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Opiekunem SU została pani Katarzyna Wojnarowska, która uzyskała 74 głosy. Pani Wojnarowska pełni tę funkcję nieprzerwanie od 2004r.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu sukcesów i udanych inicjatyw.

Szczegółowy protokół w wyborów do Samorządu Uczniowskiego znajduje się w zakładce: "Samorząd"