Szkolny Przegląd Młodych Talentów.

Nie od dzisiaj wiadomo, że nasza szkoła to zagłębie niezwykle utalentowanych uczniów. Świadczy o tym chociażby fakt, że już dwa lata temu otrzymaliśmy  przyznawany przez Ministra Edukacji Narodowej zaszczytny tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów". Oznacza to, że nasza szkoła przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży, a także daje możliwość zaprezentowania swoich zamiłowań, umiejętności i osiągnięć  szerokiemu gronu publiczności.

19 czerwca z inicjatywy pani Katarzyny Wojnarowskiej w niezwykle radosnej atmosferze  uczniowie naszej szkoły  zaprezentowali  swoim koleżankom, kolegom oraz nauczycielom różnorodne talenty. Podziwialiśmy tancerzy,  recytatora, muzyków i wokalistów. Wszystkie  występy  wzbudzały zachwyt zgromadzonej publiczności oraz jej gromki aplauz.

Widzowie mogli obejrzeć 22 występy naszych uczniów. Na  scenie wystąpili:

Anna Koschny kl. II ( śpiew)

Wiktoria Mielnik kl. III ( śpiew)

Członkowie kółka muzycznego z klas I - III w składzie: Paulina Porada, Oliwia Gusta, Wiktoria Skrzypiec, Natalia Hocwik, Julia Wojnarowska, Kamil Krystończyk, Maksymilian Olszewski, Maciej Sochor, Ignacy Karasek, Antoni Kruszelnicki, Michał Sieczka, Mateusz Sieczka, Wiktoria Mielnik, Anna Koschny ( taniec)

Tancerze - Helena Krupa, Michał Sieczka, Mateusz Sieczka, Oliwia Gusta ( wszyscy z klas I – III)

Natalia Rasłanowska kl. V ( śpiew)

Marta Skowron kl. V  ( śpiew, gra na gitarze)

Wanessa Blizna kl. V ( śpiew, gra na gitarze)

Vanessa Schumilas kl. IIa, Katarzyna Napolska  kl. VI( taniec)

Paweł Kołodziejczyk kl. IIIb ( recytacja)

Paulina Długosz kl. IIIb ( śpiew, gra na gitarze)

Fabian Krupa kl. I PG , Mateusz Dendera kl. IIIb ( gitara)

Weronika Panek kl. IIIb ( śpiew, taniec)

Wiktoria Panek kl. I PG ( śpiew)

Malwina Papiewis  kl. IIIb( śpiew )

Julia Jeziorna kl. IIb ( śpiew)

Radosław Migowski kl. IIa, Kamil Kozieł kl. IIb ( gitara)

Klasy III a i IIIb w składzie : Magdalena Kozioł, Maciej Hasik, Aeksandra Jasińska, Paulina Długosz, Weronika Panek, Malwina Papiewis, Justyna   wspólnie zaśpiewały piosenkę  „ Muzyki moc”

Klasa IIa zagrała na dzwonkach utwór „ Ballade pour Adeline”  natomiast klasa IIb zatańczyła do piosenki „ Ona tańczy dla mnie”

Wszystkim uczestnikom  Przeglądu gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu nieprzeciętnych zdolności.

więcej zdjęć z przeglądu:https://picasaweb.google.com/110052261639779602779/SzkolnyPrzegladMOdychTalentow2013?authuser=0&feat=directlink