Szkolny Przegląd Młodych Talentów.

22 czerwca odbył się w naszej szkole  Przegląd Młodych  Talentów. Jest to wydarzenie szczególne, które  daje dzieciom i młodzieży możliwość zaprezentowania artystycznych zamiłowań i umiejętności.

Uczniowie w niezwykle radosnej atmosferze  przedstawiali różnorodne talenty.

Prym wiedli wokaliści i tancerze. Członkowie kółka teatralnego pod wodzą pani Moniki Ledwolorz  wystawili sztukę o Królewnie Śnieżce. Uczniowie klasy IIb  akompaniowali na  dzwonkach chromatycznych do piosenki Richarda Claydermana : „ Ballade pour Adeline” , klasa IIa zaśpiewała piosenkę „ Wokół nas”, uczniowie klas II-IV, którzy uczęszczają na zajęcia kółka muzycznego  zatańczyli dwa tańce: „Na plaży” oraz „Country”.

Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali : Ania Koschny, Julia Wojnarowska, siostry Tokarz, Malwina Papiewis, Martyna Figas, Julia Jeziorna, Przemek Wantuch, Maciej Hasik, Patryk Rosiek i walcząca z chorobą gardła Weronika Panek.

Na naszej scenie zadebiutowali : Magda Kozioł oraz  Vanessa Schumilas i Wiktoria Nieznana.

Swoją grą zachwycili: na  gitarze Fabian Krupa , a na klarnecie Justyna Kurpierz. Nie mogło się obyć bez hip hopu w wykonaniu Jarka Moskaliuka i Roksany Jonek.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się  prezentacja prac plastycznych i rzeźb w glinie braci Mateusza i Michała Sieczków , a  piosenka  "Makumba" w wykonaniu chłopaków z klasy IIIb  wywołała gromki aplauz publiczności.

Organizacją Przeglądu Talentów zajęła się pani Katarzyna Wojnarowska.

Zdjęcia z Przeglądu Młodych Talentów: https://plus.google.com/photos/110052261639779602779/albums/5759758778538208273