Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

2  czerwca 2011 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego poprzedzone kilkudniową kampanią wyborczą.

W wyścigu o „stanowisko" przewodniczącego SU wzięły udział cztery uczennice: Katarzyna Henel, Paulina Długosz, Aleksandra Jasińska i Weronika Panek.  Dziewczyny prześcigały się w pomysłach na to, w jaki sposób zachęcić wyborców do głosowania na nie.

Same wybory zostały poprzedzone sondażem na temat preferencji wyborczych zamieszczonym na stronie internetowej naszej szkoły. Od samego początku widoczna była zacięta rywalizacja pomiędzy Kasią Henel , a Weroniką Panek.

W  głosowaniu wzięło udział 228  wyborców.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Kasia Henel, która zgromadziła 120 głosów.

Opiekunem SU została po raz kolejny  pani Katarzyna Wojnarowska na którą zagłosowało 127 osób.

Wszystkim kandydatom  dziękujemy za udział w wyborach, a zwycięzcom gratulujemy odniesionego sukcesu.