Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W poniedziałek  10 czerwca  2019 r. odbyły się demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory SU poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły i  propozycje. Wraz z wyborem przewodniczącego uczniowie wybierali opiekuna samorządu Uczniowskiego.  Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne.

Przewodniczącą SU została Julia Mielnik, a jej zastępcą Natalia Koltuńska.  Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została Pani Katarzyna Wojnarowska, która funkcję tę będzie pełniła po raz trzynasty.

Autor: Katarzyna Wojnarowska