Piknik Rodzinny

Dnia 9 czerwca przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się w naszej szkole Piknik rodzinny. Dzieci z rodzicami uczestniczyły w wielu przygotowanych na ten dzień atrakcjach. Imprezę rozpoczął Mini Playback Show przygotowany przez klasy I, III, IV i V. Następnie uczniowie klasy III, VI, VII i II gimnazjum prezentowali różne eksperymenty i dośwadczenia chemiczne.  Podczas pikniku strażacy pokazali czym gasić różne substancje. Dzieci miały także okazję wziąć udział w aerobiku,  zajęciach plastycznych, pograć wspólnie z rodzicami w tenisa stołowego oraz gry planszowe. W przerwach wszyscy mogli się posilić goframi, tostami , ciastem oraz wypić kawę.   Radość na twarzach i dzieci i dorosłych świadczyła o tym, że impreza była udana.