Konkurs plastyczny " Książę Jan Dobry - polityk, patriota, dobry i oszczędny gospodarz"

28 maja 2018 r. Pan Michał Siek Opolski Kurator Oświaty oraz Pan Artur Zapała Opolski Wicekurator Oświaty  wzięli udziału w uroczystej gali podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych i innych tematycznych  Wojewódzkich Konkursów : „Książę Jan Dobry – polityk, patriota, doskonały i oszczędny gospodarz”;  50. Mała Olimpiada Matematyczna, Wojewódzki Turniej Matematyczny dla uczniów zasadniczych szkół zawodowych oraz Konkurs  „Myśli Jana Pawła II – Papieża Słowianina”, która odbyła się w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera w Opolu. Miło nam poinformować, że dwie uczennice z naszej szkoły zostały zaproszone na galę: Wiktoria Skrzypiec, laureatkaWojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego i Daria Krawiec, laureatka I miejsca Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Książę Jan Dobry - polityk, patriota, dobry i oszczędny gospodarz”. Uhonorowanym laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Autor: Elżbieta Widera