Wycieczka rowerowa

Klasa czwarta korzystając z pięknej pogody udała się w środę, 16 września wraz z wychowawczynią, panią Moniką Ledwolorz-Gierok oraz panią Katarzyną Krawczyk na wycieczkę rowerową do Dobrzenia Wielkiego. Jadąc ścieżką rowerową obok lasu podziwialiśmy dary natury,  takie jak jarzębiny czy piękne wrzosy, które powoli zwiastują nam zbliżającą się jesień. Wszyscy uczestnicy wycieczki mogli się poszczycić bardzo dobrą kondycją, , więc szybko dotarliśmy do celu, na kąpielisko Balaton, gdzie czekali już na nas pracownicy Nadleśnictwa Kup. Pomogli nam dostarczyć drewno i rozpalili ognisko, dzięki czemu mogliśmy piec i zajadać się pysznymi kiełbaskami. Bardzo miło spędziliśmy czas  bawiąc się, śpiewając, podziwiając przyrodę, tańcząc i grając w gry. Po zjedzeniu lodów wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam zorganizować tę wycieczkę: Nadleśnictwu Kup oraz rodzicom, którzy nam towarzyszyli i dbali o nasze bezpieczeństwo.

Kierownik wycieczki: Monika Ledwolorz-Gierok

Opiekun wycieczki: Katarzyna Krawczyk