Magia ziół

Zwykle możemy spotkać je na łąkach, w ogrodach i w lesie – dzisiaj zagościły w naszej szkole. Panie: Gabriela Kollmann i Anna Strokowska opowiedziały uczniom klas IV – VI o cudownej mocy trochę zapomnianych roślin, które mają moc leczenia, przywracania zdrowia, upiększania domu.

Było wspaniale, uczniowie poznali podstawowe zioła występujące w naszej okolicy, dowiedziały  się o ich przeznaczeniu i sile działania,  a na zakończenie spotkania wszyscy zostali poczęstowani herbatą ziołową.

Dziękujemy Paniom za pachnące ziołami chwile.

Organizatorki spotkania: Regina Janczy,Katarzyna Krawczyk, Monika Ledwolorz – Gierok