ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Rok szkolny 2013/2014

Drodzy Państwo!
Z przyjemnością informujemy, iż nasze Przedszkole otrzymało CERTYFIKAT ,,Przedszkola Przyjaznego Żywieniu i Aktywności Fizycznej” w ramach polsko – szwajcarskiego projektu współpracy KIK 34 pod patronatem Instytutu Żywności i Żywienia, Akademii Wychowania Fizycznego, Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Otrzymanie certyfikatu to dla nas duże wyróżnienie za działania podejmowane w zakresie promocji zdrowia. Nasza placówka spełniła wszystkie kryteria niezbędne do otrzymania certyfikatu, a tym samym sprawnie prowadzi działania promujące prawidłowe żywienie i aktywność fizyczną wśród naszych przedszkolaków. Koordynatorem programu w naszym przedszkolu  jest Pani Kamila Wiczyńska.