ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Rok szkolny 2010/2011

Osiągnięcia wychowanków Publicznego Przedszkola w Kup w konkursach plastycznych o charakterze wojewódzkim, powiatowym i między - przedszkolnym.

• III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Pisanki, kraszanki, jajka malowane"

• Ogólnopolski Konkurs Wielkanocny "Palma Wielkanocna"

• Gminny konkurs dla przedszkoli i świetlic wiejskich "Bajkowy stwór z surowców wtórnych"

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny" Moja ulubiona bajka"

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Miś Uszatek i Przyjaciele"
    .

• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki"

• VI miejsce zajęła Ania Koschny  w  ogólnopolskim konkursie literackim  " Przyroda wokół   nas".  W konkursie uczestniczyło 35 placówek z całego kraju. Z pośród nadesłanych prac jury  wyróżniło cztery. Celem konkursu było ułożenie rymowanki o tematyce przyrodniczej. Praca konkursowa powstała pod kierunkiem pani Małgorzaty Brylak.

•  III miejsce dla Magdaleny  Pyka  w ogólnopolskim konkursie plastycznym na temat " Odgłosy wiosny" zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne Bim - Bam - Bino w Toruniu. Na konkurs wpłynęło 112 prac z całej Polski. Praca konkursowa wykonana zostala pod okiem pani Malgorzaty Brylak.