ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Rok szkolny 2009/2010

Osiągnięcia wychowanków Publicznego Przedszkola w Kup w konkursach plastycznych o charakterze wojewódzkim,  powiatowym i między - przedszkolnym

• I miejsce Michała Sieczki w konkursie plastycznym organizowanym przez MODN w Opolu na temat „ Opowiem wam jak spędzam święta - komiks" skierowanym do przedszkoli oraz uczniów klas I- III publicznych szkół podstawowych miasta Opola i powiatu opolskiego .

• I miejsce Michała Sieczki w między- przedszkolnym konkursie plastycznym na temat „ Moja mała ojczyzna" zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole w Kup. (zdjęcia poniżej)

• Nagroda dla Michała Sieczki oraz Wyróżnienie dla Mateusza Sieczki w wojewódzkim konkursie plastycznym „ Mój las" organizowanym przez Nadleśnictwo Kup.

• Wyróżnienie dla Pawła Kuliga za pracę przygotowaną na konkurs plastyczny zatytułowany „ Obrazy inspirowane muzyką Fryderyka Chopina" , skierowany do przedszkoli oraz uczniów klas I- III publicznych szkół podstawowych miasta Opola i powiatu opolskiego, którego organizatorem był MODN w Opolu.