ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Dzień Dziecka

W sobotę 2 czerwca na placu zabaw naszego przedszkola odbyła się impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Od samego rana na naszych przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Były więc indiańskie zabawy przy muzyce  prowadzone przez zaproszonego wodzireja, malowanie twarzy oraz puszczanie baniek mydlanych. Po nich przegląd wierszy Jana Brzechwy w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum w Kup. Do indiańskich marszobiegów  w lesie zachęcali nauczyciele wychowania fizycznego naszego zespołu panowie Mirosław Olszewski oraz Radosław Brylak. W trakcie prowadzonych warsztatow plastycznych dzieci miały możliwość wykonania pięknej, kolorowej biżuterii oraz pióropuszy indiańskich. Imprezę zakończyły pokazy strażackie. Przerwy w zabawie umilano przygotowanym poczęstunkiem - ciastem i kawą oraz pyszną grochówką przygotowaną przez panie kucharki. Cieszymy się, że z naszej propozycji skorzystały także dzieci z innych miejscowości, które w tym dniu tak licznie odwiedziły nasze przedszkole. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej zabawy, szczególnie zaś naszym sponsorom wśród których wymienić należy Nadleśnictwo Kup, Blach - met Sp. z o.o Andrzej Ciszak, HURT - DETAL Marzena Krajewska oraz  "FRIGOOPOL"S.A. Dzięki ich hojności wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe, słodkie niespodzianki.