ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

X Gminne Igrzyska Sportowe Przedszkolaków

4 czerwca 2011r. na placu zabaw naszego przedszkola odbyły się X Gminne Igrzyska Sportowe Przedszkolaków.

W zawodach uczestniczyło 60 zawodników reprezentujących pięć przedszkoli z terenu gminy Dobrzeń Wielki.  Impreza dostarczyła wielu emocji zarówno startującym dzieciom jak i dopingującym rodzicom. Uroczystość przebiegała zgodnie  z ceremoniałem wielkich olimpiad sportowych. Na rozpoczęcie wniesiono flagę olimijską, następnie odśpiewano hymn sportowy, zapalono znicz ,a zawodnicy złożyli ślubowanie. Uroczystego otwarcia dokonał wójt gminy Dobrzeń Wielki - Henryk Wróbel.

Organizacja igrzysk nie byłaby możliwa gdyby nie sponsorzy, wśród których wymienić należy: Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminne Ludowe Zrzeszenie Sportowe, Nadleśnictwo Kup, Eko - Trans Jan Kurowski , Warsztat Mechaniczny Maszyn Rolniczych Henryk Kołodziej,  Import- Export - Wulkanizacja Wojciech Filipowicz,  Sklep Mięsny Krzysztof Skulimowski, Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe " SEBAN" Sebastian Kołodziej , Piekarnia Kup Klaudiusz Prohaska, HURT - DETAL Marzena Krajewska,  Zakład Usług Kominiarskich Ryszard Nartowski,  Tartak Kociok, TADEJ Materiały Budowlane i Przemysłowe Adam Piekorz, Blach - met Sp. z o.o Andrzej Ciszak, Metal - AR s.c Roman Kupczyk, " Univ Schody Polska" sp. z o.o Roland Lisowski, Usługi P- POŻ. Andrzej Palt oraz  , F.H.U STARA KUŹNIA Artur Wojtera.

Serdecznie dziękujemy.

Foto relację z imprezy zobaczyć można w zakładce GALERIA.