ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Zajęcia otwarte

17 maja odbyły się zajęcia otwarte podsumowujące realizowany w naszej placówce program przedszkolnej edukacji antynikotynowej " Czyste powietrze wokół nas".

W spotkaniu uczestniczyli rodzice dzieci 5-6 letnich oraz metodyk wychowania przedszkolnego pani Joanna Mochnacz. Podczas zajęć, które poprowadziła pani Daria Pieczara- koordynator programu  przedszkolaki zaprezentowały zdobytą w toku podejmowanych działań wiedzę na temat szkodliwości i skutków palenia papierosów. Wraz z rodzicami wykonały także plakaty zatytułowane " Mamo, tato nie pal". Na koniec wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Spotkanie zakończyło się wspaniałym poczęstunkiem na które zaproszono wszystkich dzieci, rodziców oraz zaproszoych gości.