ul. Brynicka 16

Tel: (77) 469-53-08

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22 stycznia na Sali Wiejskiej w Kup  odbyła się wspaniała, pełna uśmiechów, wzruszeń oraz radości uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki zarówno te najmłodsze jak i starsze zaprezentowały swoim najbliższym program artystyczny złożony z  wierszy , piosenek oraz inscenizacji związanych tematycznie z tym świętem.
Mali artyści z ogromnym przejęciem recytowali swoje kwestie, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po występach dzieci obdarowały swoich „dziadków” pięknymi upominkami i  zaprosiły na przygotowany słodki poczęstunek.  Po degustacji pysznych ciast, przygotowanych przez rodziców rozpoczęła się wspólna zabawa prowadzona przez panie animatorki. Dziadkowie wraz z wnukami uczestniczyli w licznych konkursach. Były więc tańce z balonikiem ,zaczarowanym kapeluszem, oraz wiele innych.
Frekwencja jak co roku dopisała. Przedszkolaki poczuły się prawdziwymi gospodarzami uroczystości. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Autor: Małgorzata Brylak