Strona główna

Dzięki serwisowi FaniMani możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z  Partnerów FaniMani  i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz naszej szkoły.  Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

KOMUNIKAT

Obowiązki Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kup pełni konsorcjum, którego liderem jest netkoncept sp. z o. o.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnośnie swoich danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: iod.zsp-kup.dobrzenwielki@netkoncept.com