Katastrofa pod Smoleńskiem

SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ -
ks. Jan Twardowski

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii Kaczyńskiej, a także innych osób - ofiar katastrofy polskiego samolotu, które zginęły w drodze na obchody 70 - lecia Zbrodni Katyńskiej.

12. 04. o godz. 8.00 dyrekcja, nauczyciele i uczniowie uczcili krótkim apelem oraz minutą ciszy pamięć o tragicznie zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem.
13.04.uczennice klasy IIIb zaprezentowały przygotowaną pod kierunkiem Pani Dyrektor Danuty Bieszaj ( nauczyciela historii) wspaniałą prezentację multimedialną o zbrodni katyńskiej.
14.04. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w apelu,przygotowanym przez uczniów klasy IIIa pod czujnym okiem nauczyciela religii pani Gabrieli Kachel.Klasa IIIa przygotowała na tę okoliczność wzruszający montaż słowno - muzyczny.