Spotknie w ramach konferencji " Zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci naszym priorytetem".

Dnia 22.03.2024 r. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu konferencji pod hasłem " Zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci naszym priorytetem". Prelegentem była Pani Karolina Gadawska, dietetyk kliniczny. Pani Karolina w ciekawy i przystępny sposób przekazała dużą dawkę wiedzy na temat prawidłowego żywienia dzieci, nastolatków i osób dorosłych. Po wykładzie Pani Karolina odpowiedziała na wszystkie pytania i wyjaśniła nurtujące uczestników kwestie dotyczące żywienia, komponowania posiłków, redukowania masy ciała w sposób zdrowy i bezpieczny. Spotkanie przebiegało w miłej, pozytywnej atmosferze, każdy uczestnik wyszedł bogatszy o wiedzę, którą teraz można wykorzystać w praktyce dla zdrowia naszego i naszych dzieci.

Autor: Katarzyna Lalak - Czech